Spotkanie z Everlyn Wairimu Kahingą z Kenii - ZSCHiPS w Lublinie

Data rozpoczęcia: 10:00, 18 kwietnia 2024

Kolejne wydarzenie z cyklu spotkań uczniów z osobami, które pochodzą z innych kultur i mają doświadczenie życia w wielu systemach społeczno-kulturowych. Uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. gen. Franciszka Kleeberga w Lublinie będą mieli okazję poznać kulturę i obyczaje krajów, z których pochodzą zaproszeni goście, poznać podobieństwa i różnice między Polską a krajem ich pochodzenia. Nie zabraknie miejsca na pytania zadawane przez uczniów. Spotkania będą również okazją do uwrażliwienie uczniów na problemy nietolerancji i dyskryminacji, która dotyka osoby pochodzące z innych państw.

Location
Miejsce: Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. gen. Franciszka Kleeberga w Lublinie
For who
Dla kogo: Uczniowie ZSCHIPS w Lublinie